trende

Mikro Fly ile Verimliliğinizi ve Karlılığınızı Artırın

01.04.2019
403

Neden Mikro Fly’a Geçmelisiniz?

Eski versiyon Mikro Yazılım ürününüzü, son versiyon olan Mikro Fly’a yükseltmeniz durumunda, hayatınızı kolaylaştıracak bir çok yeni özellik sizleri bekliyor.

Büyük Bir işletmeye sahipseniz ama en büyük olmak istiyorsunuz, rekabetin dışında kalmak değil, önünde yer almak istiyorsanız Mikro FLY tam size göre! Mikro FLY ile grup içindeki tüm şirketlerinizi tek yönetimde birleştirebilir, tedarikçinizden müşterilerinize kadar uzanan bütünleşik bir yapı kurabilirsiniz.

 • Limitsiz Kullanıcı Arttırımı
 • En Geniş Fonksiyonalite
 • Tüm İş Süreçlerinin Otomasyonu
 • Çoklu Dil Desteği
Mikro FLY Süreçler
Mikro FLY Süreçler

Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.

Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

Bir Bakışta Mikro Fly

 • İhtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilebilir.
 • İşletme yönetimi çözümleri ile işletme büyüdükçe ürüne ek fonksiyonlar eklenebilir.
 • Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ürüne eklenebilir.
 • E-Dönüşüm çözümleri ile e-Devlet uygulamalarına kolay geçiş yapılabilir.
 • Entegrasyon çözümleri ile işletmenin kullandığı diğer ticari yazılımlar ile kolay entegrasyon sağlanabilir.
 • Eş zamanlı kullanıcı sayısı kadar ek kullanıcı ücretlendirilir.
 • İster tek seferde ister kiralayarak ürüne sahip olabilirsiniz.

Mikro Fly ile Üretiminiz Kontrol Altında!

İleri seviye üretim yönetimi çözümü sayesinde de üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlama ve izleme, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yetenekleri ile üretim takibinizi en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz.

MİKRO YAZILIM’LA İSTER KİRALA, İSTER SATIN AL DÖNEMİ BAŞLADI!
Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, Mikro FLY’ı isterseniz kullandığınız sürece kiralayabilir, isterseniz de tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabilirsiniz.

Demo ve sunum için lütfen iletişime geçiniz!!!

ENTEKRASYON ÇÖZÜMLERİ’YLE MİKRO FLY

Entekrasyon Çözümleri sayesinde, otomotivden e-Ticarete hangi sektörde olursanız olun, kullandığınız diğer programlarla Mikro FLY‘ı kolayca entegre edebilirsiniz.

İŞLETME YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ’YLE MİKRO FLY

Mikro FLY‘ın İşletme Çözümleri’yle kusursuz bir yerli ERP yazılımına sahip olursunuz.
Üretiminizi, tüm kaynaklarınızı planlayarak MRP2 boyutunda yönetebileceğiniz Mikro FLY‘la, müşteri ve tedarikçilerimizle olan tüm ilişkilerimizi kayıt altında tutup analiz edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, işe alımdan kariyer planına kadar tüm insan kaynakları süreçlerinizi takip edebilir, e-Dönüşüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

SEKTÖREL ÇÖZÜMLERİY’LE MİKRO FLY

Gayrimenkul, Perakende, İş Makinesi Kiralama, Akaryakıt veya Dayanıklı Tüketim Mallları sektörlerinden birinde faaliyet gösteriyorsanız; Sektörel Çözümleriy’le Mikro FLY, işinize büyük katkı sağlayacak.

E-DÖNÜŞÜM ÇÖZÜMLERİ’YLE MİKRO FLY

e-Dönüşüm mevzuatı yüzünden iş hayatınızı aksatmayın! Mikro Fly‘ın e-Dönüşüm Çözümleriyle tek bir program üzerinden tüm e-Dönüşüm hizmetlerinizi yönetebilirsiniz.

Whatsapp
OrfeSoft Yazılım
OrfeSoft Yazılım
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?